Titles you rated
GloveRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 0.5
Good Morning PresidentRated ★ 1.0
Closer to HeavenRated ★ 0.5
Hello GhostRated ★ 2.5
The VowRated ★ 4.5
Rules of DatingRated ★ 1.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
She's the ManRated ★ 1.5
Old PartnerRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 0.5
The MummyRated ★ 1.5
My Dear DesperadoRated ★ 1.5
The ThievesRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 0.5
Someone SpecialRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0