Movies
Ratings
401
The Imitation GameRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 2.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
A Man and a WomanRated ★ 2.5