Titles you rated
Melo MovieRated ★ 3.5
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
S LineRated ★ 2.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
MaestraRated ★ 1.5
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 3.0
Shadow Detective Season 2Rated ★ 3.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 1.5
True BeautyRated ★ 2.0
ConnectionRated ★ 3.0