Titles you rated
- Good PeopleRated ★ 0.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 3.5
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 2.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 0.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0