Movies
Ratings
851
The Jungle BookRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 4.5
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
London Has FallenRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Irrational ManRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0