Titles you rated
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 5.0