Movies
Ratings
387
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
The KillerRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.5
MisericordiaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
IntroductionRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0