Titles you rated
PsychoRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
Killer ToonRated ★ 0.5
Death BellRated ★ 0.5
The ExorcistRated ★ 4.0
The Lawnmower ManRated ★ 2.0
TimelineRated ★ 2.0
The City of Lost ChildrenRated ★ 1.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.0
TronRated ★ 2.0
Japan SinksRated ★ 0.5
SphereRated ★ 3.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 4.0
DoomRated ★ 0.5
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 2.5
The X FilesRated ★ 2.5- SpliceRated ★ 3.5
The HostRated ★ 1.5
Apollo 13Rated ★ 2.5