Series
Ratings
75
It's All About the LooksRated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Tree of HeavenRated ★ 1.0
RivalRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Dr. ChampRated ★ 3.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.0
Queen of ReversalsRated ★ 5.0
Hello! My LadyRated ★ 2.0
Two MothersRated ★ 1.5- Super RookieRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 5.0
Assorted GemsRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
Romance TownRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 4.0