Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 4.0
Small Town RivalsRated ★ 4.0
Marine BoyRated ★ 4.0
The MythRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 3.0
PunchRated ★ 5.0
21Rated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0