Movies
Ratings
320
The HousemaidRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 3.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
100 Yen LoveRated ★ 4.0
Boyfriends and GirlfriendsRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 4.0