Titles you rated
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
TwinstersRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
My Big Fat Greek Wedding 2Rated ★ 5.0
The Huntsman: Winter's WarRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 2.0
The Jungle BookRated ★ 3.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Things to ComeRated ★ 5.0
The TakeRated ★ 4.0