Titles you rated
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.0
AntzRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 3.5
BabeRated ★ 3.0
PonetteRated ★ 1.0
BeethovenRated ★ 3.5
BeastlyRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Bedtime StoriesRated ★ 2.5
JumanjiRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0