Titles you rated
Poultrygeist: Night of the Chicken DeadRated ★ 1.5
WickedRated ★ 2.5
Sangre del ToroRated ★ 3.5
DoghouseRated ★ 2.0
New NightmareRated ★ 3.0
Freddy's Dead: The Final NightmareRated ★ 1.5
A Nightmare on Elm Street: The Dream ChildRated ★ 2.5
A Nightmare on Elm Street 4: The Dream MasterRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
A Nightmare on Elm Street 3: Dream WarriorsRated ★ 3.5
Frankenstein's ArmyRated ★ 3.0
BaramullaRated ★ 2.0
A Nightmare on Elm Street Part 2: Freddy's RevengeRated ★ 2.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 4.0
HereticRated ★ 3.5
Survival of the DeadRated ★ 3.0
Diary of the DeadRated ★ 2.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Black Phone 2Rated ★ 2.5