Movies
Ratings
912
IncendiesRated ★ 2.5
The LighthouseRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 3.0
Big DealRated ★ 0.5
To the BoneRated ★ 1.5
The Strangers: Chapter 1Rated ★ 0.5
ElementalRated ★ 1.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 1.0
Minecraft: The MovieRated ★ 0.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 1.0
What Does That Nature Say to YouRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
Mickey 17Rated ★ 2.0
The MatchRated ★ 2.0
All We Imagine As LightRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 3.0