Movies
Ratings
513
SuspiriaRated ★ 4.5
UsRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
The IllusionistRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
I OriginsRated ★ 3.5
The IrishmanRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 3.5