Titles you rated
Tough as IronRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Dead SilenceRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 1.5
The Unknown WomanRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The IslandRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
SnowpiercerRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0