Movies
Ratings
94
Girls und Panzer der FilmRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 1.0
Finding DoryRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
SecretRated ★ 3.0
MossRated ★ 0.5