Titles you rated
SurrogatesRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Perfect World of KaiRated ★ 2.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5
The ESP CoupleRated ★ 1.5
Innocent StepsRated ★ 2.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
April StoryRated ★ 3.0
Vivre Sa VieRated ★ 3.0
Waltz with BashirRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 5.0
The Son's RoomRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 2.5
Night at the MuseumRated ★ 2.5
The Golden CompassRated ★ 1.5