Movies
Ratings
96
Secret ReunionRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Thread of LiesRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The ImpossibleRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Hachi-koRated ★ 5.0
Jenny, JunoRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
PapermanRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0