Titles you rated
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
The Expendables 3Rated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.0- The CureRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5
Petty RomanceRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5