Titles you rated
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5
Doona!Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0