Movies
Ratings
79
Batman BeginsRated ★ 3.5
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0