Titles you rated
Ad AstraRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Eye in the SkyRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 3.5