Series
Ratings
42
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
GothamRated ★ 5.0
GothamRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.5
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 5.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0