Movies
Ratings
336
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Perfect SenseRated ★ 3.5
LockoutRated ★ 2.5
Super 8Rated ★ 2.5
Dark ShadowsRated ★ 2.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 1.5
John CarterRated ★ 3.5
Don't ClickRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Children...Rated ★ 1.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 1.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.5
My WayRated ★ 2.5
Sector 7Rated ★ 0.5