Series
Ratings
24
You and Everything ElseRated ★ 4.0- JeongnyeonRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 3.0
VagabondRated ★ 2.0
StartupRated ★ 3.5- Sorry Not SorryRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 3.5
Angel's Last Mission: LoveRated ★ 3.5
Mr. QueenRated ★ 3.5
See You in My 19th LifeRated ★ 4.0
MineRated ★ 4.0
When My Love BloomsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.5