Movies
Ratings
374
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Scarlet LetterRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 3.5