Titles you rated
A Serious ManRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.5
Loving VincentRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
OnceRated ★ 5.0
The TableRated ★ 5.0
Worst WomanRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5