Titles you rated
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
The IllusionistRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
TrashRated ★ 3.5
Pale MoonRated ★ 3.5
YouthRated ★ 4.0
RoomRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
AmyRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HungerRated ★ 4.0
After the StormRated ★ 3.5
The Act of KillingRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
Becoming Who I WasRated ★ 3.5