Movies
Ratings
74
The Truman ShowRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
ShooterRated ★ 3.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Kick-AssRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.5
Step Up 3DRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5