Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
HellcatsRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Righteous TiesRated ★ 3.0
Guns & TalksRated ★ 2.0
SilmidoRated ★ 5.0
PrisonersRated ★ 3.0
The RestlessRated ★ 1.0
A Bold FamilyRated ★ 2.5
Midsummer's EquationRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 2.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.0
Best ChefRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.0
HanbandoRated ★ 2.0