Series
Ratings
280
The ProducersRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5- The LandRated ★ 3.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 2.0- Sad Love StoryRated ★ 1.5
Childless ComfortRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 1.5- My Love PatzziRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 4.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.5
Two MothersRated ★ 1.5