Titles you rated
The MummyRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
NerudaRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 3.0
The Unknown GirlRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
DenialRated ★ 2.5
The King's Case NoteRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 2.5
The FounderRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
LoganRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5