Titles you rated
JokerRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
Forbidden DreamRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.0
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.0
RampantRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5