Titles you rated
Summer WarsRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 4.5
The ConcubineRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0