Titles you rated
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.0
FingersmithRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.0