Titles you rated
Sing StreetRated ★ 3.0
The Little PrinceRated ★ 3.0
The Devil, ProbablyRated ★ 4.0
Umberto D.Rated ★ 4.5
Jules and JimRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.0
WeekendRated ★ 5.0
All About My MotherRated ★ 3.0
CaligulaRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Paths of GloryRated ★ 4.5
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 4.5
MouchetteRated ★ 5.0
AmourRated ★ 3.0
Cat on a Hot Tin RoofRated ★ 2.5
The Double Life of VeroniqueRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 4.5
Three Colors: WhiteRated ★ 3.0
Three Colors: RedRated ★ 5.0