Titles you rated
ItRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.5
The SwarmRated ★ 0.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 2.5
The PurgeRated ★ 4.5
V/H/SRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
The Green InfernoRated ★ 1.5
Escape RoomRated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 2.5
DevilRated ★ 3.0