Titles you rated
A Moment to RememberRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
NanaRated ★ 1.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
The RingRated ★ 0.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5- Tales of the UnusualRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 3.0
ChocolatRated ★ 3.5
Dark ShadowsRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 1.5- SinglesRated ★ 2.5
Love So DivineRated ★ 2.5
Shallow HalRated ★ 2.5
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 2.5