Movies
Ratings
26
Patch AdamsRated ★ 5.0
Maundy ThursdayRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.0
My Tutor FriendRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0