Titles you rated
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 2.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Beastie BoysRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
Katy Perry: Part of MeRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 4.5