Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
The Art of NegotiationRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
- 미나씨, 또 프사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 3.0- Future BoyRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
AgencyRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
Love Is for SuckersRated ★ 2.5