Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
UnderworldRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 2.0
Shark TaleRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0