Titles you rated
Once Upon A SnowmanRated ★ 5.0
My Big Mama's Crazy RideRated ★ 3.0
22 vs. EarthRated ★ 4.5
Miss BaekRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
ChloeRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5