Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Becoming JaneRated ★ 1.5
Singin' in the RainRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Letters to JulietRated ★ 2.5
Sister ActRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Phoebe in WonderlandRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.5
Son of GodRated ★ 3.5
Heaven Is for RealRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
HerbRated ★ 4.0