Series
Ratings
42
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 5.0
Free! Dive to the FutureRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 3.0
Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Yuri!!! on IceRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0