Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0- King and QueenRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
100 Days My PrinceRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Dear My FriendsRated ★ 3.0