Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- The CollectionRated ★ 2.5
 
The SubstanceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0
 
CodaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
When September EndsRated ★ 4.0
Marui VideoRated ★ 2.5
LambRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.5