Titles you rated
MononokeRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
WaywardRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
AemaRated ★ 3.0
One the WomanRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 4.5
Trigun StampedeRated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Running PointRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0